خانه » اخبار موسسه » تور اکوسایکولوژی بوستان پلیس برگزار شد
موسسه خانواده سلامت بنیان photo_2017-08-18_17-07-23-660x330 تور اکوسایکولوژی بوستان پلیس برگزار شد اخبار موسسه اکوسایکولوژی  همسرگزینی موسسه خانواده سلامت بنیان مهارتهای زندگی کارگاه آموزشی سلامت زناشویی روانشناسی دکتر شیخ الاسلامی خانواده موفق خانواده انتخاب همسر ازدواج آموزشی
eco-polis

تور اکوسایکولوژی بوستان پلیس برگزار شد

گروه خبر
پنجمین تور تابستانه موسسه خانواده سلامت بنیان با موضوع ازدواج و مهارتهای انتخاب همسر جمعه مورخ 27 مرداد 96 برگزار شد. در این تور دکتر علی شیخ الاسلامی در زمینه مهارتهای ازدواج و همسرگزینی و چگونگی انتخاب همسر برای حاضرین توضیحاتی ارائه نمود. ایشان با برشمردن ویژگیهای شخصیتی افراد مقدمه انتخاب درست و ازدواج اگاهانه را شناخت خود دانست و تاکید کرد تا زمانیکه افراد خود را به درستی نشناسند امکان انتخاب درست و اگاهانه را ندارند.
در بخش دیگر برنامه خانم فریبا زارعی وکیل پایه یک دادگستری و مسئول کارگروه حقوقی موسسه همراه با اقای محمد رضا بلباسی از وکلای پایه یک دادگستری و عضو کارگروه حقوقی موسسه به بیان قوانین مرتبط با نامزدی و ازدواج پرداختند و نکات حقوقی مهمی که در دوره اشنایی و نامزدی و قبل از عقد باید رعایت شود را برای افراد حاضر تشریح کردند. تفریح در پارک پلیس از دیگر بخشهای این برنامه بود.
همچنین محفل دوستانه بین خانمها و آقایان بصورت جداگانه با حضور کارشناسان موسسه و بحث و تبادل نظر در حوزه ازدواج تشکیل و به سوالات افراد پاسخ داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *