ازدواج و خانواده

طرح همسر گزینی

طرح همسر گزینی موسسه خانواده سلامت بنیان با تاکید بر حفظ شان افراد، احترام و منزلت خانواده و سنتهای ملی و اسلامی در کنار استفاده از روشها و شاخصهای علمی صورت می گیرد. افراد مجردی که قصد ازدواج دایم دارند به دفتر موسسه مراجعه نموده و با ثبت نام در طرح همسر گزینی و ارائه مدارک لازم، پرونده ای تشکیل می دهند و سپس کارشناسان موسسه از بین افرادی که ثبت نام کرده اند گزینه های مناسبی که از نظر شخصیتی ، اعتقادی، خانوادگی و فرهنگی در شان فرد متقاضی باشد به وی معرفی می کنند و وی پس از مطالعه اطلاعات فردمعرفی شده در صورت تمایل در دفتر موسسه و زیر نظر کارشناسان موسسه با وی دیدار خواهد داشت و در صورت پسند هر دو نفر خانواده ها نیز با هم آشنا شده و نظر خود را ارائه می دهند. در صورت نبودن مشکل مشاوره نهایی با هر دو نفر صورت گرفته و زمینه ازدواج موفق ایشان فراهم می شود. کارشناسان موسسه بعد از این مرحله با ارائه آموزشهای لازم کمک می کنند تا این زوج بتوانند با فراگیری مهارتهای زندگی زناشویی زندگی موفقی داشته باشند. همچنین کارشناسان مو سسه در تمام دوران زندگی مشترک از بدو ازدواج تا دوران بارداری و حتی در زمان تربیت فرزند، خدمات مشاوره ای مورد نیاز زوج جوان را به ایشان ارائه می نمایند و کمک می کنند تا مشکلی در مسیر زندگی مشترک ایشان ایجاد نشود.

افرادی که در طرح همسر گزینی موسسه ثبت نام کرده اند از بیست درصد تخفیف در کارگاههای آموزشی موسسه نیز برخوردار می گردند.

هزینه ثبت نام در این طرح در سال ۹۳ مبلغ بیست و پنج هزار تومان است. همچنین بر خلاف سایر موسسات همسر گزینی افراد ی که در این طرح ثبت نام کنند محدودیت زمانی و تعداد انتخاب ندارند.

ثبت نام حضوری بوده و افراد ضمن پر کردن فرمهای مربوطه باید مدارک زیر را نیز ارائه دهند:

۱٫ تعهد نامه امضا شده توسط فرد

۲٫ فرمهای اطلاعات تکمیل شده در هنگام ثبت نام

۳٫ مدارک فردی شامل اصل و کپی شناسنامه (تمام صفحات) و کارت ملی (پشت و رو)

۴٫ اصل و کپی مدارک تحصیلی (روگرفت آخرین مدرک تحصیلی)

۵٫ اصل و کپی مدارک شغلی

۶٫ یک قطعه عکس ۳ در ۴ و یک قطعه عکس رنگی تمام قد ۱۳ در ۱۸

۷٫ گواهی سلامت جنسی، سلامت جسمی و عدم اعتیاد بسته به تشخیص مشاور نخست

علاقمندان به ثبت نام و شرکت در این طرح می توانند از روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ با در دست داشتن مدارک لازم به موسسه خانواده سلامت بنیان واقع در خیابان پیروزی، خیابان پنجم نیروی هوایی، نرسیده به فلکه دوم نیروی هوایی، نبش خیابان ۵/۲۹ ، پلاک ۱۸۹ طبقه اول مراجعه کنند یا با شماره تلفنهای ۷۷۴۳۰۱۶۳ و ۷۷۱۶۸۱۱۹ تماس بگیرند. لازم به ذکر است ثبت نام فقط برای ازدواج دایم صورت می گیرد و به هیچ وجه برای ازدواج موقت ثبت نام صورت نمی گیرد و مورد نیز معرفی نمی شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن