اخبار موسسه

سومین دوره ازدواج در عصر یخبندان شروع شد

گروه خبر- سومین دوره کارگاههای ازدواج در عصر یخبندان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین زائری مدیر مجموعه شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) و حضور دکتر علی شیخ الاسلامی مدیر عامل موسسه خانواده سلامت بنیان آغاز شد. حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری هدف این دوره را کمک به اشنایی دختران و پسران برای ازدواج بیان نمود و تاکید کرد این دوره با هدف کمک به شناخت بهتر جوانان خواستار ازدواج از هم برگزار می شود. دکتر شیخ الاسلامی هم به دلایل نگرش منفی نسبت به ازدواج در بین جوانان پرداخت و فواید ازدواج از دیدگاه علم را مورد توجه قرار داد. پرسش و پاسخ در مورد ازدواج و شناخت قبل از ازدواج بخش دیگری از این برنامه بود.

در این دوره که از پنج شنبه ۱۲ مرداد آغاز شد و تا سه هفته هر پنج شنبه از ساعت ۲ تا ۴ در مجموعه سرچشمه برگزار می شود دکتر علی شیخ الاسلامی به آموزش مهارتهای انتخاب همسر و آشنایی قبل ازدواج می پردازد و به سوالات حاضرین در این زمینه نیز پاسخ می دهد.

photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۰۳ ۱۷ ۰۱ ۱۸ 300x225 - سومین دوره ازدواج در عصر یخبندان شروع شد

photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۰۳ ۱۷ ۰۰ ۵۷ 300x225 - سومین دوره ازدواج در عصر یخبندان شروع شد

photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۰۳ ۱۷ ۰۱ ۲۷ 300x225 - سومین دوره ازدواج در عصر یخبندان شروع شد

برچسب ها

دکتر شیخ

دکتر علی شیخ الاسلامی پزشک عمومی فارغ التحصیل دانشگاه تهران و دکترای روانشناسی دارند. ایشان بعنوان مشاور خانواده و ازدواج و درمانگر مشکلات و اختلالات جنسی از سال 1386 فعالیت دارند. سایت www.doctorsheikh.com سایت شخصی ایشان می باشد که در آن به آموزش مسایل جنسی و پاسخ به سوالات جنسی می پردازند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا